Blog je připraven, těším se na Vás. Vítejte!

6. června 2007 v 21:25 | T(h)om |  Ahoj všem
Tak se mi konečně povedlo tento blog aspoň trochu přivést k životu. Pravda, zatím tady toho moc není. Snad to časem doladím. Co se týče designu - jedná se o mírně upravenou šablonu hlavní nabídky, ale docela se mi líbí takže ukáže jen čas, zda zatoužím po něčem originálnějším.
Ohledně originality chci podotknout, že všechny články a příspěvky, které zde budu uvádět jsou čistě můj výtvor či názor. Nejedná se o žádné texty zkopírované odjinud a tento trend bych rád dodržoval. Blog by dle mého názoru měl být přece jen spíše záležitostí jednotlivce a jeho vyjádření, než papouškováním něčeho co napsal někdo jiný. Stejně tak je tomu i s obrázky. Možná tím někoho naštvu, ale blogy zabývající se čistě pohyblivými obrázky staženými ze zahraničních serverů mi připadnou mírně řečeno zbytečné. Přesto jejich "autorům" neupírám právo je spravovat. Jen říkám svůj názor na věc.
Mým cílem - tedy cílem tohoto blogu bude uveřejňovat reakce na aktuální témata z různých oborů, mé dojmy z cest, avíza na zajímavé počiny z oblasti kultury, obecné názory a zkušenosti, a snad to nikoho neurazí - i své nesmělé literární počiny.
Jak jsem psal v úplně prvním příspěvku, mám už jeden blog založený na adrese http://thom.kel.sblog.cz . Zatím tam nenajdete nic nového. Dosavadní příspěvky zde jsou vlastně upravené nebo přejaté články z těchto stránek, ale časem se pravděpodobně vytvoří rozdíly. Jaké to budou se teprve ukáže, ale pro zajímavost například plánuji založit kategorii "Deníček", kde bych psal své zážitky z běžného života - tedy něco, pro co byly blogy kdysi dávno původně vytvořeny.
Ať tak či onak doufám, že se Vám můj blog zalíbí. Slibuji, že se budu se snažit o originalitu, aktuálnost a jakousi kulturní úroveň, která jak se mi někdy zdá není úplnou samozřejmostí. Zároveň jsem otevřený Vašim poznámkám, komentářům i kritickým připomínkám, budou-li aspoň trochu konstruktivní. Budete-li mít nápad na nějakou zajímavou rubriku, která Vám zde chybí neváhejte mi napsat a uvidím, co se s tím dá dělat. Rád se od Vás poučím a jestli se něco poučíte i Vy ode mě, budu to považovat za úspěch a naplnění poslání těchto stránek.
Děkuji Vám za návštěvu, pozornost jenž jste mi věnovali a přeji příjemné počtení.


Váš Thom:)