Úvod

2. června 2007 v 22:54 | T(h)om |  Ahoj všem
Tak jsem do toho opět šel a založil si další blog. Ne že bych byl nějaký blogový megaloman, ale jeden netový deník už mám na službě sblog.cz a přesto jsem se rozhodl obrazně řečeno změnit saloon. Proč? Důvodů je více. Na sblogu jsem se vlastně teprve blogovat učil. Tvrdit, že jsem ten výraz "blogovat" pochopil dokonale by byla troufalost. Vím už ovšem co od toho čekat, mám jakousi představu o tom, co bych chtěl čtenářům nabízet a dle mého názoru tento server - tedy blog.cz umožňuje lépe pracovat s grafickou úpravou (neumím to, ale slibuji že se naučím). Ne nepodstatnou věcí je potom fakt, že také patří mezi deset nejnavštěvovanějších českých webů, což skýtá šance na oslovení co možná nejširšího počtu čtenářů.
Na začátek zde umístím některé články, které jste mohli číst už na mých prvních blogových stránkách u "konkurence":) Snad mi prominete počáteční absenci obrázků, které dodám později. Je už totiž dost pozdě večer, zítra musím do práce a tak jen narychlo zkopíruji texty uložené v adresáři sem na blog, aby tu nebylo tak pusto. Časem všechno ještě doladím, rozdělím do kategorií, upřesním a dodám obrázky, takže už to bude vypadat veseleji.
Přestože vypiplat z tohoto embya plnohodnotný blog bude dlouhá a náročná práce doufám, že se mi to nakonec povede ku spokojenosti nejen své, ale hlavně všech potencionálních čtenářů.
Tímto všechny zdravím a těším se na Vaše připomínky, komentáře a reakce.
Držte mi palce.
Tom:)