Fotky ze závodu větroňů

2. června 2008 v 11:51 | T(h)om |  Šumperk a okolí
Ano, máte pravdu. Hoďte po mě šutrem! Kopněte si do mě! Zhřešil jsem a už asi tři týdny jsem na blog nepřidal ani čárku. Dejte mi však ještě před exekucí prostor k obhajobě:
Už jste zvedli pohled od monitorů k oknu? Venku začalo nádherné jarní - vlastně skoro letní počasí a tak jen málokdo vydrží sedět doma u počítače. Mnohem užitečnější je zajít si do přírody nebo hupnout na kolo a udělat si pořádný výlet. Mezitím člověk musí hold i chodit do práce, pomáhat přátelům kterým se zbláznil počítač (především jejich WinVista na který začínám být vysazený), sledovat filmy či poslouchat muziku a tak nějak vegetovat i v tom reálném, nejen virtuálním světě. Odložte tedy prosím pochodně, halapartny i revolvery a pochopte, že psát sem něco každodenně je v těchto dnech zkrátka nemožné.
Minule jsem sliboval nějakou reportáž z mezinárodního klání pilotů bezmotorových letadel na šumperském letišti, ale když se na to zpětně podívám tak vlastně není co popisovat. Pro veřejnost to bylo jen přistávání a odlétání, případně kroužení rojů letounů na obloze. Myslel jsem že toho bude víc, ale bohužel není. Vezmněte tedy zavděk aspoň několika fotografiemi z místa konání:
 


Komentáře

1 neznamaxy neznamaxy | E-mail | 4. června 2008 v 10:55

Ráda bych věděla, zda se připravuješ na seskok padákem, myslím, že jsi loni o něčem takovém uvažoval nebo jsem tuto informaci prošvihla ?

Měj se krásně, těším se na další zajímavosti na tvém blogu, ráda se sem vracím ... krásný den přeje Lili

Komentáře jsou uzavřeny.