Jak vydělat na blbosti? - Prodávejte léčivé náramky!

12. září 2008 v 15:25 | T(h)om |  Mišmaš
Včera jsem si v televizním zpravodajství všiml zprávy, podle které měli zákazníci od jakési zásilkové služby nakupovat údajně léčivé náramky. Ty měly pomáhat při léčbě prakticky všech nemocí, ale v praxi jen zavazely a protože byly evidentně vyrobené ze šuntového materiálu, jejich jediný efekt byla špinavá kůže. Zákazníci se pokoušeli výrobek marně reklamovat, jenže se nedočkali peněz a dokonce ani jakékoliv reakce prodávajícího. Co z toho plyne?
Pokud jste opravdu tak blbí, že věříte v takové kraviny jako je léčivý náramek dobře vám tak! Myslíte si, že světová medicína se vyvíjí tisíce let jen proto, aby ji nakonec vyšachoval kus nekvalitního kovu? Tímto gratuluji napáleným ke získání životní zkušenosti a výrobcům k jednoduchému obohacení se na lidské blbosti.
PS: Za pouhé dvě tisícovky nabízím unikátní trencle! Zbaví vás potíží s erekcí, rakovinou, cukrovkou, virem ebola, AIDS, SARS, malárií a nadváhou. Zaručený efekt!!! Neváhejte a objednávejte už dnes! (Prvních sto zákazníků získá navíc roli hajlzpapíru zdarma!)