Pozdrav z Olomouce

22. dubna 2014 v 21:59 | T(h)om |  Města a místa
Než se mi podaří dokončit (přesněji než se mi podaří alespoň začít) reportík z nedělního cyklovýletu, přináším čtyři výcvaky ze sobotní Olomouce. Byli jsme tam s polovičkou jen tak na skok, moc jsme se nezdrželi a bylo mi jaksi šoufl, tudíž ani fotit se mi nechtělo. Nakonec tedy jen takto, stručně a bez uměleckých ambicí:


Radnici na Horním náměstí fotí v "Olmiku" každý, takže zde je pro změnu náměstí Dolní. A radnici tam vlastně vidíte taky, protože oba plácky spolu sousedí.

Protilehlá strana Dolního náměstí.

K témuž přiléhá Kapucínská ulice

a k té zase doleva za roh ulice Purkrabská. Hned dále bychom narazili na chrám Sv.Michala, ale ten už vyfocený nemám. Tedy mám, ale někde ve starších článkcích. Koho chrám zajímá, může prohledat internet. Koho nezajímá, ten si s tím nemusí lámat hlavu.

Mějte se:)
 


Komentáře

1 Ludmila Ludmila | E-mail | 23. dubna 2014 v 10:18

Velikonoce jsou za námi, doufám, že jsi našel někde potok, postavil se proti proudu a "omýval nohy", abys nabral energii pro celý rok, byl zdravý a v pohodě.
Já letos tuto tradici dodržela, uvidíme ...
http://www.kcthradeckralove.estranky.cz/clanky/napsali-jste-nam/rok-2014/velikonoce-na-lodenici.html

2 T(h)om T(h)om | Web | 23. dubna 2014 v 13:33

[1]: No, já je omýval po návratu z práce. Kapitalista zaměstnavatel na svátky ohled nebere 8-O Na odkaz jsem juknul. Je hezké, že výletuješ a užíváš jara. Jen tak dál a aby nám to počasí dovolovalo co možná nejvíce :-)

Komentáře jsou uzavřeny.