Komentáře

1 Mirkaw Mirkaw | 6. září 2016 v 9:30

Bezva cyklovýlet, prima fotky. Nejvíce na mě působí pátá fotka, takovým klidem a pohodou. :-)
Mám naplánovanou podobnou trasu,ale ne tak dlouhou,  stále odkládám až... až.... až..., takže kdoví, jestli ji někdy vůbec uskutečním. :-)
Ráda jsem se podívala a přeji hezký den. :-)

2 Ji Hei - Fotografie Ji Hei - Fotografie | E-mail | Web | 6. září 2016 v 10:25

Zdravím tě, "starče"! :)) ;) Opět parádní výšlap, moc pěkné fotky, hlavně ty s vodní hladinou se mi moc líbí :). Autor zmrzlinového kornoutu zaslouží potrestání, vypadá to děsivě.
U nás houby taky nerostou, máme tady hodně sucho.. Dneska to pro jistotu znovu zkontroluju (smaženici bych si dala ráda), ale opět to bude asi marný pokus. Měj se krásně, přeju pěkný počasí na další výjezdy a focení! :)

3 Jeník Jeník | 6. září 2016 v 17:24

Velmi hezké - celkově.

Zaujal mne ten horolezec na zmrzlinu , pak že je nějak málo vody v Moravské Sázavě a nakonec ten šíleně červenej barák v Zábřehu. Co to vlastně je za barák, vím že je tam prodejna potravin Hruška , ale tu barvu asi v Zábřehu na radnici zrovna netrefili. Jsem si vědom , že barvy na barákách v každém městě určuje stavební úřad a navíc , že ta barva časem vybledne ,ale i tak je to doslova strašidlo v tak hezkém městě jako je Zábřeh. ;-)

4 Kimi Kimi | Web | 6. září 2016 v 17:30

Zdánlivě obyčejné fotky jsou v tomto popisu úplně neobyčejné, krásné a celý report mě strašně bavil. A ten chlapec s kornoutem taky, to je pecka!

5 Tomáš Tomáš | Web | 6. září 2016 v 17:55

[1]: No jo, to ještě klid a pohoda byly :-D Kudy to chcete dát vy? Taky tou polňačkou? Jinak děkuji za komentář a přeji hezký večer :-)

[2]: Zdravím také, mladice :-) Ten kornout je fakt brutál, ale pokud platí že poutač má zaujmout, pak tenhle zabírá stoprocentně :-D Blbá reklama taky reklama. Moc díky za pochvalu a bacha při tom houbaření, ať nesebereš nějakou muchomůrku :-D

[3]: Ten oběšenec na zmrzlině zaujme asi každého, i když pozitivně zřejmě ne. Ten červený barák v Zábřehu, pokud si pamatuju, vystřídal několik prodejen a snad i nějakou pojišťovnu nebo tak něco. Jinak, ačkoliv jsem v Zábřehu strávil spoustu let, za moc hezké město ho nepovažuju. A ty hrůzy, které se tam poslední roky staví, tomu nijak nepomáhají. Je to jako když pejsem s kočičkou vařili dost. Děkuji a mějte se.

[4]: Tak to jsem rád, že se líbilo. Koukám, že zmrzlina s viselcem má všestranný úspěch :-D

6 f2 f2 | 7. září 2016 v 14:21

K focení soutoku je nejlépe sjet doleva těsně před mostem (resp. před přejezdem), to pokud jedu od Sudkova, a pokračovat stále rovně po jednotlivých loučkách až k soutoku. Nebo za mostem doleva kolem zdr.střediska do místa na pravém břehu Moravy, kde začíná velká louka a tam zatočit hned doleva k řece. Fotil jsem už na obou místech a lepší záběry podle mne jsou při využití prvně jmenovaného přístupu.

7 Tomáš Tomáš | Web | 8. září 2016 v 11:49

[6]: No já jsem na tu projížďku nejel primárně kvůli fotce soutoku. Prostě jsem to z toho místa zkusil a nevyšlo, tak snad příště. Ale tvůj tip si nechám do zálohy. Není na škodu nechat si poradit od někoho, kdo tam už byl.

Komentáře jsou uzavřeny.