Komentáře

1 Ludmila Ludmila | E-mail | 17. června 2017 v 6:22

Hezké ráno, právě se chystám na turistiku, jen jsem chtěla zkontrolovat jak bude a nemohu jinak než si přečíst a prohlédnout tvůj blog.
Hezké jako vždy, promiň, musela jsem se smát tvé příhodě s kaluží. To asi zažil každý, kdo často jezdí. I já, sjela jsem ze břehu přes vodní plochu cesty na druhou stranu. Jen když jsem přistávala, moje pozadí se do té kaluže neponořilo a spoluparťáci mne zachránili a jiní pohotoví mne nafotili, mám tedy fotodokumentaci. Pro mne to dopadlo tedy o mnoho lépe.
Měj se a díky za příjemné ráno. Už musím běžet na vlak, počasí dnes nic moc, ale já chodím za každého času ...

2 Jeník Jeník | 17. června 2017 v 17:24

Opět hezká fotoreportáž. Vyjádřil jsem se k této cestě již minule. Nebudu to tedy dnes natahovat - mou řeč. Jen nad tím bukem musím pobrečet. Byl to opravdu majestátní strom , ale naši zemědělci se uměli o něj postarat i když jistě rostl několik století. :-D

3 Tomáš Tomáš | Web | 18. června 2017 v 8:49

[1]: No jo, já jsem tak nějak počítal, že ten držkopád potěší každého nejvíc :-D Tvoje fotodokumentace by mě taky zajímala... :-)
Jinak je chvályhodné, že tak pilně túruješ. Jen tak dál a ať vydrží počasí 8-)

[2]: Já vlastně ani nevím jestli brečíte na správném hrobě. On zbytek toho buku leží hned za odpočívadlem a vypadá spíš na to, že jej skosil věk či hniloba než zemědělci. Ale je pravda, že nic víc k tomu nevím. Přeji pěkný den.

4 Mirkaw Mirkaw | 18. června 2017 v 21:41

Článek mě jako vždy potěšil a příhoda s pádem byla tak vtipně popsána, že jsem se od srdce zasmála. Hlavně, že se nestalo nic jiného, nedošlo k úrazu, a vše dobře dopadlo. :-) Jinak jsem vděčná i za fotky do daleké krajiny, protože když jsem tam před 2 lety byla, nebylo vidět k jihu nic. Na Bradlo se chystáme  znovu na podzim pěšky z Kamenné, tak snad  to letos vyjde. :-) Přeji hezké dny, chuť se toulat a hlavně nás lačné čtenáře a sledovatele tohoto blogu informovat. :-)  :-D

5 Zdenka Zdenka | 19. června 2017 v 23:19

Na Bradlo jsem se vydala s rodinou v loňském roce z Libiny a byl to pěkný letní den. Uvažuji o tom, že zprovozním kolo, ležící ve sklepě několik let a občas se někam rozjedu na malý výlet. Když Vás tak sleduji, je výlet na kole rozhodně zajímavější. (Nyní mimo mísu, mám dotaz: na blogu mi nefunguje vkládání více fotek ani v google, ani v IE..stalo se Vám to? Už jsem na blog psala, ale žádná odezva..) Pěkné nastávající letní dny :-)

6 Tomáš Tomáš | Web | 20. června 2017 v 13:10

[5]: Kolo určitě vytáhněte. Je prima občas změnit způsob pohybu po krajině, protože vám to dá zase jinou perspektivu. Z kola vypadají věci jinak než z auta a zase jinak třeba pěšky :-)

Nahrávání fotek mi dělalo stejné problémy už asi před měsícem. Blog.cz celkově upadá, což je hodně poznat podle aktivity správců na jejich stránkách. Osobně uvažuji o tom, že se na celý blog.cz brzy vykašlu. Uvidím jak se situace vyvine. Nahrávání fotek mi začalo zase fungovat asi po týdnu, ale stále přetrvávají jiné menší potíže. Budete to muset zkoušet a doufat, že s tím zatím někdo něco udělá. Nic víc asi nevymyslíme :-?

7 Zdenka Zdenka | 9. července 2017 v 11:50

[6]: Po návratu ze zahraničí se v blogu nic nezměnilo, i když jsem do administrace blogu poslala zprávu. IE již funguje, ale v googlu to nejede. Před dovolenou jsem si zaregistrovala doménu na webnode a budu se tomu věnovat až v zimě. Tam by to bylo určitě OK. A to kolo zprovozním :-) Je to sice starší horské kolo, stačí jen vyjet..:-)  Krásné léto přeji!

8 Tomáš Tomáš | Web | 9. července 2017 v 19:48

[7]: Taky mi to pořád blbne a koketuji s blogspotem. Webnode jsem kdysi zkoušel, ale přišlo mi to chaotické a nepřehledné. Možná jsem jen neumětel :-D Horské kolo je nejlepší - projedete skoro všude, tak směle do toho :-) Mějte se krásně.

Komentáře jsou uzavřeny.