Desáté výročí

2. června 2017 v 0:01 | T(h)om |  Ahoj všem
Zapískejte na frkačky a bouchněte šampáňo! Dnes je to přesně deset let od chvíle, kdy se na tomto blogu objevil první příspěvek. Ano, Thomův blog slaví jubileum. Vzato matematicky, exhibuji tu už déle než čtvrtinu svého dosavadního života.
Při této příležitosti zvolna mířím k podstatě známého přísloví "v nejlepším přestat". Ne hned, jen se na to pomalu připravuji. Už jsem chtěl krám zavřít dřív, ovšem skončit těsně před desátým výročím mi přišlo poněkud neuvážené.
Důvodů k možnému thomexitu (teď je populární všechno -exitovat, tak si přihřeju polívčičku) je několik. Mezi technické patří neustálé výpadky, potíže s adminsitrací a technologicky sílící úpadek na blog.cz. Než se s tím pořád babrat, to si raději ušetřím nervy a na tak nespolehlivý a zastaralý systém prostě hodím bobek.
Věc se nemá tak, že okamžitě zítra váš prohlížeč bude po zadání adresy http://thomuv.blog.cz zobrazovat jen ono nepopulární hlášení o neexistujících stránkách. Celý tenhle příspěvek berte jen jako náznak možných, časově neupřesněných blížících se změn. Zatím ještě budu psát dál, byť asi méně. Až s tím definivně seknu, dám vědět. Díky za pochopení a za to, že jste to se mnou těch deset let vydrželi Úžasný